Incompany traject KAEFER Benelux

Strategisch management en commerciële groei

In totaal hebben nu vijf groepen leidinggevenden van KAEFER Benelux het incompany traject Strategisch management en commerciële groei afgerond. Drie groepen vorig jaar, twee groepen dit jaar.
Het programma richt zich op drie pijlers: strategisch management, projectbeheersing en commerciële groei. Concreet betekent dat werken aan onderwerpen als KPI’s en SMART-doelen stellen, productiviteitsverlies herkennen en aanpakken, contractbewustzijn en het concretiseren van afspraken, Earned Value Management en financiële sturing, en stakeholder- en relatiemanagement.
 
De opzet combineert theorie met praktijkvoorbeelden en interactieve werkvormen. Geen klassikale overdracht, maar sessies waarbij deelnemers direct oefenen met situaties uit hun eigen werk.
 
Een deelnemer over het traject: 

“De training heb ik als prettig en waardevol ervaren. Vooral de combinatie van theorie en praktijkcasussen gaf nieuwe inzichten in contracten, commerciële kansen en factoren die bijdragen aan het resultaat. De trainers maakten een professionele indruk en zorgden voor een goede begeleiding. Wat mij betreft had de training zelfs nog wat langer mogen duren, zodat er meer ruimte was geweest om dieper op de casussen in te gaan en extra te oefenen.”

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.